Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

od 19.11. potvrzujeme místa stávajícím plaváčkům

od 26.11. přesuny

od 3.12. vybírání zálohy 1 000 Kč na blokaci místa

Kurz 1-3/2019 bude mít 12 lekcí a cenu 3 840,- Kč. Začínáme plavat 7.1. a končíme 29.3.

Nové plaváčky zapisujeme na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Studio Kytka v Kyjích přijme do svého týmu zkušenou instruktorku plavání kojenců a batolat. Nástup od ledna 2018. Více informací získáte na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přemýšlíte o pěkném dárku pro Vaše blízké? 4.11.2018 proběhne v našem středisku natáčení dětí pod vodou. Natáčení je vhodné pro všechny plaváčky, kteří již začali s potápěním. Zaznamenáme dovednosti Vašeho dítěte nad i pod vodou. Profesionálně zpracovaný záznam může být připravený na kazetě, DVD, blue-ray nebo úložišti. Natočit můžeme celou rodinu nebo skupinku dětí. Cena za 30 minut natáčení 2 400 Kč. Cena za 15 minut natáčení 1 700 Kč.  Objednávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anetka v Kytce

Kristýnka a Natálka v Kytce

Maya v Kytce

Zápisy dětí do MŠ Kytka s.r.o. pro školní rok 2018/2019 probíhají na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na Vás.

Připravili jsme pro Vás prezentaci našeho střediska.

Plavání

Mateřská škola

Studio Kytka nabízí pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik, keramiku a těhotenské programy. Certifikát si můžete objednat během služby "recepce" tj. po a ut 8:00-12:00 na čísle 606337696 

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku.

© Studio-kytka.cz 2018