Studio-kytka - plavání s dětmi

Aktuality

Milí rodiče, od 1.5. se na nás vztahuje EET, proto již nebudeme moci přijímat žádné platby v hotovosti. Veškeré platby budou probíhat přes účet. Děkujeme za pochopení.

Přemýšlíte o pěkném dárku pro Vaše blízké? 26.4.2020 proběhne ve středisku Praha Kyje natáčení dětí pod vodou. Natáčení je vhodné pro všechny plaváčky, kteří již začali s potápěním. Zaznamenáme dovednosti Vašeho dítěte nad i pod vodou. Profesionálně zpracovaný záznam je podložený hudbou. Natočit můžeme celou rodinu nebo skupinku dětí. Cena za 30 minut natáčení 2 400 Kč (8-10 minut zpracovaného záběru, DVD s potiskem v ceně). Cena za 15 minut natáčení 1 700 Kč (5 minut zpracovaného záběru, k vyzvednutí na úložišti).  Objednávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Anetka v Kytce

Kristýnka a Natálka v Kytce

Maya v Kytce

Kurz 4-6/2020 bude mít 13 lekcí a cenu 3 380 Kč. Začínáme plavat 30.3., končíme 29.6. 

Od 24.2. potvrzujeme místa stávajícím plaváčkům.

Nové plaváčky zapisujeme od 9.3. na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zápisy dětí do MŠ Kytka s.r.o. pro školní rok 2020/21 probíhaji v úterý 5.5.2020 od 8:00-12:00 a ve středu 6.5. od 14:00 do 17:00

MŠ Kytka zaměřená na enviromentální výchovu hledá laskavou a respektující paní učitelku připravenou pracovat s dětmi s velkým osobním nasazením. Nabízíme práci s malou skupinou dětí, výborné vztahy s rodiči i s kolegynemi a krásné prostředí školky i certifikované přírodní zahrady. V případě zájmu, prosím, kontaktujte ředitelku MŠ Markétu Machkovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 777452222

MŠ Kytka hledá asistenta k dítěti s lehkým mentálním opožděním. Dítě je šikovné, klidné, bez abormalit v chování a má moc milé a spolupracující rodiče. Nabízíme úvazek 30 hodin týdně po dobu minmálně 2 let. Ve školce je malý kolektiv učitelek i dětí a všichni mají laskavé vztahy. Hledáme člověka s respektujícím přístupem k dětem i kolegům, laskavého s osobním nasazením pro práci s dětmi. Kvalifikaci na asistenta můžeme zprostředkovat.
Kontkatní osoba Markéta Machková 777452222, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kytka má svoji prezentaci na Facebooku. Nakouknout můžete zde

Připravili jsme pro Vás videoprezentaci našeho střediska.

školička Kytička

plavání 

Otevíráme kurz Hrátek s nemluvňátky, který je možné kombinovat s aquaaerobikem s hlídáním dětí.

Otevíráme kurz aquaaerobiku s hlídáním dětí, který je možné kombinovat s Hrátky s nemluvňátky.

Nabízíme pro Vaše blízké dárkové certifikáty na kurz plavání dětí v bazénu i doma, aqua aerobik a těhotenské programy.  Objednat si jej můžete přímo ve středisku, na čísle 602549864 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Kytka má nové přírůstky - dva malé kozlíky, které můžete navštívit na zahradě střediska. Více informací najdete ve složce Aktivity - Kozlíci.

© Studio-kytka.cz 2020