Studio-kytka - plavání s dětmi

PŘEDSTAVENÍ STŘEDISKA

V Praze je pro Vás připravený bazén se slanou vodou o teplotě 32°C a zázemím. Výhodou je velká, plně vybavená herna, určená pro odpočinek dětí i rodičů po plavání. K dispozici, je mikrovlná trouba, rychlovarná konvice a káva pro rodiče, knihovnička, kojící koutek a spousta hraček. Pokud by jste chtěli začít plavat a nevíte, jak bude Vaše děťátko na vodu reagovat, nabízíme zkušební lekci zdarma.

V Praze nabízíme tyto služby:

plavání dětí, aqua-aerobik, pronájem bazénu, těhotenské plavání, aquaaerobik, laktační poradenství, natáčení dětí pod vodou, rekvalifikační kurzy, masáže dětí a kojenců, plavání "vaniček" v domácím prostředí, pobyty, keramické dílny a Mš Pětikvítek. Všechny programy vedou školené, zkušené instruktorky a učitelky.

V Praze nás najdete v ulici Mílovská 513 v Kyjích.

Kontakt do střediska je 606 337 696 na toto číslo se dovoláte v po 15:00-17:00, informace získáte i na 602 549 864 a kytkama@seznam.cz.

Nejbližší stanice autobusu 110, 208, 181 je Jiráskova čtvrť. Autobus 110 jede ze stanice B-metra Rajská zahrada a Dolních Počernic, 181 z Rajské zahrady, Hostivaře a Čimic. Autobus 109 ze stanice B-metra Palmovka a 168 z Palmovky a Dolních Počernic, nejbližší stanice se jmenuje Spolská. Středisko jsme otevřeli na podzim roku 2004.

Awaiting you in Prague is a salt-water pool with warm water (32°C) and great surroundings. A big plus is the large playroom available for children and their parents to relax in after swimming. It is equipped with a microwave, kettle, and coffee for parents as well as a nursing corner, a collection of books for children, and many toys. If you would like to begin swimming and you are not sure how your child will react to the water, you can take advantage of our offer for one trial lesson for free.

In Prague we offer the following:

swimming for children, aqua aerobics, pool rental, swimming for expectant mothers, lactation consultation, underwater video, requalification courses, child and infant massage, bathtub "swimming" at home, camps, pottery workshops, and Pětikvítek preschool.

All programs are led by instructors and teachers with training and experience.

You can find us in Prague at Mílovská 513 in Kyje.

You can phone our center at 606337696 on Mondays from 3:00 pm - 5:00 pm. Further information can be obtained by calling 602549864 or emailing kytkama@seznam.cz.

The nearest bus stops are

-Jiráskova čtvrť - bus # 181 and # 223 which run from Rajská zahrada (metro B) and Hostivař

-Kyjský hřbitov - bus # 110 and # 224 which run from Rajská zahrada (metro B) and Dolní Počernice / Horní Počernice

-Spolská - bus # 109 which runs from Palmovka (metro B) and Dolní Počernice.

Our center has been open since autumn of 2004.


© Studio-kytka.cz 2020